fbpx
Home Web Tasarım

Web Tasarım

digi makt search engine optimization
%100 Seo ve Mobil Uyumlu Tasarımlar

Sitenizin her sayfasını bütün cihaz ekranlarında rahatça çalışabilecek şekilde ve arama motorlarının sevdiği şekilde tasarlıyoruz

digi makt Social Media Advertising
Sosyal Medya Hesaplarınıza Entegre

Dönüşümleri ve içeriklerinizi sosyal medyada rahatça kullanabileceğiniz şekilde hazırlıyoruz.

digi makt digital marketing
Ürünlerinizi ve Hizmetlerinizi En İyi Şekilde Tanıtın

Kullanıcının dikkatini çekecek şık tasarımlarla marka imajınızı arttırıyoruz

digi makt Content Marketing
İçeriklerinizi Seo Uyumlu Hazırlıyoruz

İçerik / Makale hizmetimiz ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi müşterilerinize anlatırken, anahtar kelime çalışması ile arama motorlarında yükselmenizi sağlıyoruz

5088201

Ultimatif Web Tasarım

Web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, bizler ise o vitrinin mimarları ve danışmanlarıyız. Web dizayn ve web yazılım uzmanlık isteyen konulardır. Hazır paket siteler ile işletmenizi belirli bir yere kadar getirebilirsiniz peki ya sonra? Hazır paketler size yetersiz gelmeye başladığında yükseltme veya ihtiyaçlarınıza göre revize etme imkanınız bulunmamaktadır. Bu da bütün siteyi baştan aşağı yenilemek demektir. Bu tarz ağır maliyetlerle karşılaşmamak için sitenizi işinizi ve ihtiyaçlarınızı anlayıp çözüm üreten bir web tasarım ajansı ile çalışmalısınız.

Ultimatif kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilir olmasını amaçlamaktadır. Ultimatif ajans sürekli sektörün içinde olarak güncel trend ve teknolojileri takip edip öğrenerek size en iyi çözümü sunmayı hedefler.

Web tasarım planlama ile başlar marka ile görüşülerek ihtiyaçları ve hedefleri belirlenir. Potansiyel müşteri kitlesi göz önüne alınarak tasarım aşamalarına geçilir. Başarıya ulaşmak için planlama çok önemlidir.

Kobi ve büyük işletme farketmeksizin internette her işletmenin bir vitrine mutlaka ihtiyacı vardır. Kurumsal web sitesi şirketler ve markalar için tasarlanan web siteleridir. Kurumsal web sitesi markanızın renkleri ve kimliğini en iyi şekilde yansıtır ve müşteriye marka bilinci oluşturmada en büyük etkenlerden birisidir.

Site içerisinde kullanılacak olan grafik, ikon ve arka plan gibi görseller tarafımızca hazırlanır.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesi fiyatları talep ettiğiniz web sayfasının yapısına ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle kurumsal web sitelerinde sabit bir fiyattan söz etmek kesinlikle doğru değildir. Net fiyatlar hakkında bilgi almak adına reklam şirketi ile görüşmeniz gerekir.

Projenin ihtiyaçlarına göre bütçeler değişecektir.

seo uyumlu web sitesi

Kurumsal web Sitesine mi İhtiyacınız var?

Aklınızda Bir Proje Varsa, Birlikte Değerlendirelim?

Web Tasarımı İçin Sizi Arayalım

  SITE DUZENLEME son
  SITE DUZENLEME son

  Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Web tasarım ilk olarak birçok ön araştırmayla temellendirerek yapılır. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlayabilirsiniz. Web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlamalasınız.

  Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği olmalıdır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumlu ve SSL sertifikasına sahip olmalıdır. Web Tasarım yaparken izlemeniz gereken en önemli adımlar şu şekildedir;

  1. Adım: Web Tasarım Planlaması
  2. Adım: Rakip Araştırması
  3. Adım: UX(Kullanıcı Deneyimi) Tasarımı
  4. Adım: Web Sitesi İçeriği Oluşturma
  5. Adım: UI(Kullanıcı Arayüzü) Tasarımı
  6. Adım: Prototip Oluşturma ve Test Etme
  7. Adım: Web Sitesini Yayınlamak

  Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

  Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli kızıştığı günümüzde, Profesyonel olarak kurumsal web tasarım hizmeti veren bir web tasarım ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

  Ultimatif Ajans olarak ziyaretçilerimize bu konudaki tavsiyemiz, “Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun, mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!”

  Eğer sizin de profesyonel anlamda bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.