fbpx
Home SOSYAL MEDYA DESTEĞİ

SOSYAL MEDYA DESTEĞİ

Sosyal Medya Desteği hizmetimiz ile hesaplarınızı kurumsal bir şekilde oluşturarak gerekli düzenlemeler tarafımızca yapılır, hesapların güvenliği alınarak size teslim edilir.

hand drawn illustrations social media

Peki Neler Yapılır?

İşletmenize özel Facebook Business hesabı oluşturulur. Şirketinizin bilgileri, web siteniz ve instagram hesaplarınız işletme hesabınıza eklenerek doğrulanır. Bize başvuran bir çok işletmenin yaptığı başlıca hata işletme sayfası oluşturmak yerine işletmenin adına bir Facebook profili oluşturmaktır. Bu çok yanlış bir yaklaşımdır. İleride açmış olduğunuz profil mutlaka kapanıcak ve işletme imajınız olumsuz etkilenecektir. Aynı şekilde bir çok işletme instagram ve twitter hesaplarında gerekli güvenlik önlemlerini almadığı için hesapları başkalarının eline geçmekte ve uygusuz gönderiler paylaşılmaktadır. Bunun örneğini geçmişte bir çok kez görmüş bir ajans olarak işletmenizin hesapları kurumsal olarak oluşturulur ve güvenliği maksimum seviyede alınarak sizlere teslim edilir.

Facebook Business Faydaları

İşletmenizin Facebook sayfası, instagram hesabı, whatsapp numarası ve reklam hesabını tek bir panelden yönetmenizi sağlar. Sosyal medyalarınızı yönetecek veya kullanacak olan kişiye instagram şifrenizi paylaşmadan erişim vermenizi sağlar. İnstagram ve Facebook üzerinden gelen mesajları tek bir panelden yönetebilmenizi sağlar. Politikalara uyduğunuz sürece hesabın kapanma riski yoktur ve başkasının eline geçme ihtimali çok düşüktür. Yanlış yapılacak bir kurulum Facebook ve İnstagram sayfanızı birbirine bağlamayı engelleyecek ve bir çok sorun yaşamanıza sebep olacaktır. Aynı şekilde reklam hesabının da yanlış veya hatalı oluşturulması reklam yönetimini zorlaştıracak ve bir çok hataya sebep olacaktır. Bu hizmetimiz diğer hizmetlerimiz gibi aylık veya yıllık ödemesi olmayan TEK SEFERLİK ÖDEME ile alabileceğiniz bir hizmettir. Bize göre bütün işletmelerin mutlaka yapması gereken bir işlemdir. Bu konuda uzman ekibimiz ile size destek vermekteyiz.

Aklınızda Bir Proje Varsa, Birlikte Değerlendirelim?

Sosyal Medya Desteği İçin Sizi Arayalım

  musteri yorumlari
  musteri yorumlari

  Müşterilerimizden Gelen Yorumlar:

  "Ultimatif ajans ile çalışmak gerçekten çok rahatlık verici. Özellikle Caner bey'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum Başarılar Dilerim."

  Testimonial Image
  Op Dr Arif Aydın

  Plastik Cerrahi Uzmanı

  "Solido reklam aracılığı ile ultimatif ekibi ile çalışmaya başladık. Kendileri her konuda bize çok güzel çözümler sundular ve uyguladılar. Bence ultimatif bir ajanstan çok daha fazlası."

  Testimonial Image
  Sıtkı B.

  Yönetim Kurulu Başkanı

  "Otelimizin reklam ve sosyal medya yönetimini gerçekten çok başarılı bir şekilde yapıyorsunuz. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim."

  Testimonial Image
  Sayit O.

  Genel Müdür

  "Turizm gerçekten zorlu bir sektördür. Ultimatif bu sektördeki imkansızları çok kolay bir şekilde başarıyor. Otelimiz için gereken bütün çözümleri tek bir muhattap ile çözmek gerçekten çok rahatlatıcı"

  Testimonial Image
  Kadir B.

  Genel Müdür

  "İşinizi gerçekten severek yapıyorsunuz. Sizinle çalışmak da bizi mutlu ediyor 🙂 Başarılarınızın devamını dilerim."

  Testimonial Image
  Talha A.

  Genel Müdür

  "Turizm ve tur şirketi olarak yoğun tempomuzu rahatlıkla yönetmeniz bizi çok rahatlattı. Başarılarınızın devamını dilerim."

  Testimonial Image
  Sayit S.

  İşletme Sahibi

  "Reklam konusunda gerçekten harika işler çıkartıyorsunuz. Görsel tasarımları bir harika!"

  Testimonial Image
  Eyüp Ç.

  Genel Müdür