fbpx
Home Otel Çağrı Merkezi Call Center Hizmeti

OTEL ÇAĞRI MERKEZİ

call telephone communication phone conversation concept
5138237

Nedir Bu Otel Çağrı Merkezi?

int-mrktng-Team-Members@2x
Güler Yüzlü Uzman Ekip
our process Customer assistance
Misafir Memnuniyeti
pr Best In Class
Satış ve Pazarlama
our process project
Raporlama

Süreç Nasıl İşliyor?

Sunum ve sözleşme

İsterseniz otelinizde sizi ziyaret ediyoruz, isterseniz sizi şirketimizde misafir ediyor ve neler yapılacağını nasıl bir yol izleneceğini birlikte belirliyoruz. Sonrasında ödeme şartları ve komisyon oranları belirlenerek sözleşme imzalıyoruz.

Otelinize ait yeni bir telefon numarası tahsis edilir

Otelinizin bulunduğu ile özel alan kodlu yeni bir telefon numarası tahsil edilerek dijital santral kurulumu yapılır. Tesisinize özel karşılama anonsu ile çağrılar direk otele yapılmış hissi verilir. Bu sayede misafirleriniz direk oteli aradığını hissederek aslında bizim çağrı merkezimizdeki temsilciler ile görüşme sağlar.

Sosyal medya hesaplarınızı ve Google İşletme kaydınızı devralıyoruz

Tesisinize ait bütün sosyal medya hesaplarınızı devralarak yeni telefon numaranız girilir. Hesaplarınızda gerekli düzenlemeler yapılarak performansı en üst seviyeye taşıyoruz. Özel gün paylaşımları ve kampanyalar tarafımızca hazırlanarak paylaşılır. Reklam yönetimi ve reklam bütçesi tamamen çağrı merkezimize aitdir.

Seo çalışması

Otelinizin web sitesinin belirlenen anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkması için özel içerikler bizim tarafımızdan oluşturularak sitenizde yayınlanır. Düzenli olarak içerik girişleri yapılarak sitenin daima güncel kalması sağlanır. Backlink, tanıtım yazısı gibi diğer hizmetler de bizim tarafımızdan yapılır ve sözleşmemize dahildir.

CRM ve Özel Satış Otomasyonu Sayesinde Yüksek Satış Oranı

Daha önce konuşulan müşteriler CRM yazılımımıza eklenerek görüşmenin ne yönde olduğu not olarak eklenir ve takibi yapılır. Misafir düşünmek istiyorsa randevu oluşturulur ve geri dönüşler sağlanarak satışa çevrilir.

Neler Yapılıyor?

Şirketinizin adına sanal pos başvurusu yapılır ve rezervasyon modülünüze entegre edilir. Tahsilatların tamamı Otel/Tesis adına yapılır. Misafirler ödemesini direk olarak otelin şirket hesaplarına yapar ve güven sağlanır.

Rezervasyon modülü kurulumu

Tesisinize özel olarak kuracağımız rezervasyon modülü ve yönetim paneli hazırlanarak periodlarınız ve çarpanlarınız sisteme tanımlanır. Tarihlere özel indirim tanımlanabilir, Stopsale gibi bir çok işlem basit bir şekilde panelden yapılabilir. Yönetim panelinde rezervasyonlar listelenebilir, tahsilatlar ve hakkedişler görüntülenebilir.

Personel Eğitimi

Otelinizin satışını yapacak personelimiz otelinizin bütün detayları ve müşteriden gelebilecek her türlü soruya uzmanlıkla cevap verebilecek şekilde eğitilir. Satış yapacak personelin tesisin en ince detaylarını hizmetlerini ve oda tiplerini çok iyi şekilde bilmesi gerekmektedir. Gerekli durumlarda personel eğitim için otele getirilerek birebir yerinde eğitim de verilebilmektedir.

Reklam Yönetimi

Otelinizin sosyal medyalarda ve arama motorlarında reklamını en iyi şekilde yaparak potansiyel misafirlerin fiyat sorgulaması veya otel hakkında bilgi almak istemesi sağlanır. Bu sayede ilk kontak kurularak iletişim numarası alınır ve bizim tarafımızdan aranarak sunum yapılır. Misafire direk olarak telefonla tesis tanıtılarak konaklamak istediği tarih için fiyat verilir ve görüşme esnasında tahsilat tamamlanarak satış sağlanır.

Misafir memnuniyeti ve sadakati

İşimiz sadece satış yapmak değil. Tesisinizi en iyi şekilde temsil etmek! Satış yapıldıktan sonra misafire memnuniyet araması yapılarak ödediği tutar konaklayacağı tarih ve oda tipi gibi bütün detaylar teyit edilir. Satış konusunda ne kadar memnun olduğu öğrenilir ve her hangi bir problem varsa misafir daha otelinize gelmeden telafi edilir. Misafiriniz tesisinize giriş yapıp tatilini yaptıktan sonra tesis için ayrıca memnuniyet araması yapılarak olumsuz yorumların önüne geçilir. Bu yöntemle misafirlerinizin bir sonraki sezonda tekrar sizi tercih etme oranı büyük ölçüde artmaktadır.

Aklınızda Bir Proje Varsa, Birlikte Değerlendirelim?

Turizm Pazarlama İçin Sizi Arayalım

  Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  int mrktng Team Members e1631691466337
  100+ den fazla Eğitimli Personel
  int Team
  500 Kişilik Çalışma Alanı
  int global
  Güçlü Teknolojik Altyapı
  price customer
  İnbound & Outbound Hizmetleri
  1

  Turizm Pazarlama Hakkında Sizden Gelen Sorular

  Turizm Pazarlama Hakkında Sık Sorulan Sorular