fbpx

İlan Tema

İnternet kullanımı günümüzde had safhaya ulaşmıştır. Buna paralel olarak da internet üzerinden pek çok farklı para kazanma yolu ortaya çıkmıştır. Dilerseniz bir internet mağazası açabilir, ürün satışı yapabilirsiniz. Ya da doğrudan hizmet satışı yaparak para kazanmayı deneyebilirsiniz. Bütün bunlar size riskli geliyorsa aracılık da edebilirsiniz.

Aracılık ederek para kazanmanın en popüler yollarından birisi ilan sitesi sahibi olmaktır. İnsanlar alım satım işlemlerinin büyük çoğunluğunu internet üzerinden yapmakta, günlerinin büyük çoğunluğunu internette geçirmekte, bu nedenle de ilan siteleri çok büyük bir popülerlik kazanmış bulunmaktadır. Bu aşamada iyi bir ilan sitesi ile rahatlıkla geniş kitlelere ulaşabilir, alım satım işlemlerine aracılık ederek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Ultimatif Ajans olarak hazır ilan sitesi ile kısa sürede başarılı bir ilan sitesi sahibi olmak isteyenlere yardımcı oluyoruz. Hazır ilan sitelerimiz daha önceden hazırlanmış, ilan sitesi oluşturabilmek adına gerekli pek çok modülü bünyesinde taşıyan yazılımlardır. Yazılımlarımızın tamamı profesyonel ekibimizin uzun süre üzerinde çalışması, saha araştırması ve sektör araştırması yaptıktan sonra detaylarını hazırlaması ile oluşturulmuştur. Bu nedenle pek çok farklı sektöre rahatlıkla hitap etmeyi başarmakta, uzun yıllar güvenle kullanılabilecek düzeyde bulunmaktadır.

Hazır ilan sitesi yazılımlarımızla bir emlak ilan sitesi, ikinci el eşya ilan sitesi, antika ilan sitesi, otomobil ilan sitesi, özel ders ilan sitesi, evcil hayvan ilan sitesi, insan kaynakları ilan sitesi gibi tek bir alana yoğunlaşan siteler oluşturabilirsiniz. Ya da bunların hepsini kapsayan bir ilan sitesi kurabilirsiniz.

Bugün ilan sitesi dendiği zaman herkesi aklına gelen bazı siteler mevcuttur. Fakat bugüne kadar yüzlerce ilan sitesi kurulmuş, kısa sürede dijital dünyada yok olmuş gitmiştir. Eğer sizin amacınız kalıcı olmak, başarılı şekilde geniş kitlelere ulaşmak ve sektörünüzde parmakla gösterilir hale gelmekse mutlaka bazı hususlara dikkat etmeli, profesyonel destek almalı ve sürecin her detayına özveriyle yaklaşmalısınız. Firmamız bu hususta müşterilerine gereken her türlü desteği sağlamakta, en iyi ilan sitelerine sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

Hazır İlan Teması Kullanmanın Avantajları

Hazır ilan sitesi kullanmak pek çok avantaj sunacaktır. Bunların başında sitenin nitelikli bir ekip tarafından oluşturulmuş olması gelir. Uzman ekibimiz bu alandaki standartları, internet kullanıcılarının beklentilerini tam olarak karşılayacak çözümler üretmektedir.

Şablonlarımız aynı zamanda arama motorları optimizasyonuna sahiptir. Bu sayede ilanlarınız arama motorlarında daha üst sıralarda çıkacak, daha fazla kişiye kolaylıkla ulaşacaktır.

PHP ilan scripti tasarım konusunda her detayı barındırmaktadır. Uzmanlarımız şablonların renk uyumundan yazı fontlarına, görsellerden metinlere kadar bütün tasarım unsurlarına dikkat etmekte, beklentilere en uygun çözümleri sunmaktadırlar. Bütün bunlar hayalinizdeki ilan sitesinin kısa sürede hazır edilip yayına açılmasına olanak sağlamaktadır.

Hazır İlan Teması Özellikleri

PHP ilan scripti son derece gelişmiş özelliklere sahiptir. Firmamızın tercihe sunduğu hazır ilan teması özelliklerini başlıca şöyle sıralayabiliriz:

  • Web sitesinin tamamı ve yönetici paneli responsive tasarıma sahiptir. Böylece bütün bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde tam uyumlu çalışır. Sitenize her yerden kolaylıkla ulaşılabilir.
  • Web sitesi modern arayüze sahiptir. Arayüz, çağımızın teknolojilerine uygun biçimde, akılda kalıcı, kreatif tasarımıyla öne çıkmaktadır.
  • Yönetici paneli son derece kullanıcı dostudur. Gelişmiş kullanıcı paneli sayesinde bütün içerikleri dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.
  • Web sitenizde sınırsız içerik yönetme yetkisine sahipsiniz. Sitenize resim, slayt, video, hizmet, sayfa, haber gibi özellikleri istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz.
  • Sınırsız kategori ekleme özelliği sayesinde kategoriye özel title, description alanı ekleyebilir, makale alanı ilavesi yapabilir, kategoriye özel renk seçimi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İlan yönetim sistemi son derece pratik ve seri işler. Bir üye ilan eklediği anda sistemden otomatik olarak yöneticiye bildirim sağlanır. Onay bekleyen ilanlar alanında dilerseniz tek tek, dilerseniz toplu onaylama ya da silme yapılabilir. Yönetici onayladığında sistem ilan sahibine de bildirimde bulunur. İlanlar için vitrin, öne çıkarma gibi seçenekler aktif edilebilir.
  • Üye yönetimi oldukça basittir ve üyelikler mail onayıyla yapılır. Listede onaylı ve onaysız üyeler ayrı ayrı listelenir. Bütün üyelerin bilgileri yönetici tarafından güncel hale getirilebilir. Bütün footer alanları özelleştirilebileceği gibi bütün başlıklar, alt başlıklar, linkler yönetim paneli üzerinden değiştirilebilir.
  • Ana sayfaya slayt alanı eklenebilir ve burası özelleştirilebilir. Bütün resimler düzenlenebildiği gibi silinebilir ya da yenisi eklenebilir.
  • Reklam alanlarına kategori sayfalarında ya da ana sayfada yer verilebilir. Reklam alanları istediği gibi özelleştirilebilir, açılıp kapatılabilir.
  • İlan eklemede kategori seçimi ve detayları en pratik şekilde yapılabilir. Üye bütün ilanlarını, onaylanmış, onay bekleyen ya da süresi bitmiş ilanlarını görebilir. İletişim bilgilerini ilanlarıyla birlikte gösterebilir ya da gizleyebilir.

Kaliteli ve Pratik İlan Teması Hizmeti

İlan teması hazırlanırken pek çok detay göz önünde bulundurulmalı, kişisel veriler güvende olmalıdır. Yönetici sitenin imajına ve marka değerine zarar verecek herhangi bir detayın önüne geçebilmeli, aynı zamanda hem ilan sahiplerine hem de ihtiyaç sahiplerine başarılı bir deneyim yaşatmalıdır.

Ultimatif Ajans olarak tamamı alanında uzman, eğitimli bir ekiple ilan teması hazırlıklarımızı yaptık. Farklı sektörlere cevap verebilecek altyapıyı ve arayüzü oluşturduk. Aynı zamanda ilan sitelerini kullanan ziyaretçilerin beklentilerine, hangi siteleri daha çok sevdiklerine, sitelerdeki nelerin onları memnun edip nelerin trafiğin azalmasına neden olduğunu tespit ettik. Bütün bunlar yaparken arama motorlarının sıralama kriterlerini de detaylıca inceledik.

Elde ettiğimiz veriler ve dijitalleşmenin genelindeki tecrübelerimizle birlikte uzun yıllar başarıyla kullanabileceğiniz hazır ilan temaları hazırladık. Yıllardır bütün projelerimizde yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmış olmanın haklı gururuyla birlikte aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Afyonkarahisar merkezli bir ajans olarak tüm dünyaya hizmet veriyor, hazır ilan teması taleplerinizi cazip fiyatlarla karşılıyoruz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.