fbpx
Home Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım dijital alanda en çok kullanılan ifadelerden birisidir. Bununla birlikte çoğu kişi grafik tasarım nedir diye merak eder. En basit haliyle grafik tasarımı hayaldekinin resme aktarılması olarak tanımlayabiliriz. Çeşitli grafik tasarım programları kullanılarak hazırlanan çalışmalarda yaratıcılığın sınırı yoktur. Aklınızdan geçen, ruhunuzdan süzülen, gözünüzde canlandırmak istediğiniz her şey grafik tasarımla yapılabilir.

Grafik tasarımda pek çok teknik kullanılır ve özellikle kurumsal kimlik inşasında, reklam alanında firmaların tercihi geleneksel metotlardan ziyade grafik tasarım üzerine yoğunlaşmaktadır. Yetenekli grafiker, yaratıcı düşünce ve iyi bir programın bileşiminden ortaya eşsiz sonuçlar çıkabilmektedir.

Utimatif Ajans olarak bilgi, beceri ve deneyimimizle profesyonel grafik tasarım hizmeti veriyor, hayallerinizi somutlaştırıyoruz. Her defasında benzersiz sonuçlarla müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkmayı başarıyor, etkileyici tasarımlarla sektörünüzde zirveye çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Bizler sizin adınıza bütün gerekenleri yapsak da grafik tasarıma dair detayları da bu yazımızla paylaşıyoruz.

18695

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetinin Kapsamı

Grafik tasarım çalışmaları reklam ve internet dünyasında sizleri ayrıcalıklı kılacaktır. Müşterilerinizin karşısına çok profesyonel bir bakış açısıyla çıkmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte iyi yapılmış bir grafik tasarım çalışması ile farkındalık yaratabilir, görselliğinizle hedef kitlenizi büyüleyebilir, çağa ayak uydurabilir, müşterilerinizi daha kolay ikna edebilir, kreatif çalışmalara imza atabilir, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Profesyonel grafik tasarım çalışmalarının kapsamı oldukça geniştir. Bu noktada en sık başvurulan hizmetler şunlardır:

5500739

Grafik tasarım hizmetlerinin her birinin ortak noktaları olduğu gibi farklılıkları da vardır ve asıl başarı farklılıklarda ortaya konan maharetlere göre gelmektedir. Ajans olarak hemen bütün talepleri uzman ekibimizle birlikte karşılıyor, hayallerinizin özetesinde tasarımlara imza atmayı başarıyoruz. Hizmetlerimizin bazılarını da daha detaylı anlatmanın faydalı olacağını düşünüyoruz.

our process reach e1629709431131
Markanıza Güç Veren Kurumsal Kimlik Tasarımlar

Potansiyel müşterilerinizin markanızla tanışma anında, kurumsal iş birliklerinizde ve medya yatırımlarınızda güçlü bir imaja sahip olma şansınızı ertelemeyin.

İlk Bakışta Etki Yaratan Yollarla Markanıza Değer Katalım

Görsel gücüyle öne çıkan markaların tercih
edilme oranı daha yüksektir. Her satış, dikkat çekerek başlar!

seo serviceicon icon6 1 e1628585345854
Dijitali Lehinize Çeviren Arayüz Tasarımları

Farklı ekran formatlarında aynı etkiyi yakalayabilmek ve dijital platformlarda fark yaratmak için arayüz hizmetlerimize göz atın.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Logo Tasarımı

Billboard, Afiş, Broşür Tasarımı

Sosyal Medya Grafik Tasarımı

Site İçi Banner, Kampanya Görsel Tasarımı

Tasarımda Marka İmajını Yansıtma

ULTIMATIF yansima logo 1

Tasarım Süreci Nasıl İşler?

seo Reach Your Audience
Talebinizi İletirsiniz

Tasarımını yaptırmak istediğiniz ürünün detaylarını paylaşırsınız. Bu sırada gerekli görülmesi durumunda destek ekibimiz sizlere ulaşarak detayları öğrenir.

ppc Three Way
Tasarımlarınız Hazırlanır

Tasarım ekibimiz sizler için hazırlık yaparak ilettiğiniz detaylar ile benzersiz bir tasarım hazırlarlar. Eğer revize durumu var ise gereken düzenlemeleri yaparlar.

seo Google Analytics
Onayınıza Sunulur

Ekibimiz tarafından hazırlanan tasarımlar onayınız için size gönderilir. Tasarımınızda beğenmediğiniz noktalar iş başlangıcında belirtilen sefer kadar revize edilebilir.

our process reach e1629709431131
Teslim Edilir

Tasarım talep ettiğiniz şekilde hazırlandığında ihtiyacınız olan formatlarda size teslim edilir. Bu aşamada gerekirse ölçülendirme gibi işlemler uygulanabilir.

İyi tasarımın Avantajları

Akılda Kalıcılık
Markayı Yansıtma
Marka Bilinirliği
İmaj

Aklınızda Bir Proje Varsa, Birlikte Değerlendirelim?

Grafik Tasarım İçin Sizi Arayalım

  musteri yorumlari
  musteri yorumlari

  Müşterilerimizden Gelen Yorumlar:

  "Ultimatif ajans ile çalışmak gerçekten çok rahatlık verici. Özellikle Caner bey'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum Başarılar Dilerim."

  Testimonial Image
  Op Dr Arif Aydın

  Plastik Cerrahi Uzmanı

  "Solido reklam aracılığı ile ultimatif ekibi ile çalışmaya başladık. Kendileri her konuda bize çok güzel çözümler sundular ve uyguladılar. Bence ultimatif bir ajanstan çok daha fazlası."

  Testimonial Image
  Sıtkı B.

  Yönetim Kurulu Başkanı

  "Otelimizin reklam ve sosyal medya yönetimini gerçekten çok başarılı bir şekilde yapıyorsunuz. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim."

  Testimonial Image
  Sayit O.

  Genel Müdür

  "Turizm gerçekten zorlu bir sektördür. Ultimatif bu sektördeki imkansızları çok kolay bir şekilde başarıyor. Otelimiz için gereken bütün çözümleri tek bir muhattap ile çözmek gerçekten çok rahatlatıcı"

  Testimonial Image
  Kadir B.

  Genel Müdür

  "İşinizi gerçekten severek yapıyorsunuz. Sizinle çalışmak da bizi mutlu ediyor 🙂 Başarılarınızın devamını dilerim."

  Testimonial Image
  Talha A.

  Genel Müdür

  "Turizm ve tur şirketi olarak yoğun tempomuzu rahatlıkla yönetmeniz bizi çok rahatlattı. Başarılarınızın devamını dilerim."

  Testimonial Image
  Sayit S.

  İşletme Sahibi

  "Reklam konusunda gerçekten harika işler çıkartıyorsunuz. Görsel tasarımları bir harika!"

  Testimonial Image
  Eyüp Ç.

  Genel Müdür