fbpx
Home Dijital Pazarlama Çözümleri
digital services img 1

Dijital Pazarlama Çözüm Ortağınız

Dijital Pazarlama Strateji Danışmanlığı

Sunduğunuz hizmet veya ürüne dayalı olarak pazar ve rakip araştırması yapılarak en uygun strateji belirlenir.

Dijital Pazarlama İle İlgili Bütün İhtiyaçlarınız İçin Buradayız

Seo, Google Ads, Sosyal medya yönetimi gibi bir çok ihtiyacınızı tek bir firma ile çözmenin mutluluğu paha biçilemez 🙂

Dijital Pazarlama

Dijital ortamda ürünlerinizi veya hizmetlerinizi müşterilerinize başarılı bir şekilde pazarlayabilmeniz için sizlere en iyi hizmetini vermek ve potansiyel müşterilerinizin size daha kolay ulaşması için çeşitli stratejiler geliştirerek uyguluyoruz. Dijital pazarlama çözümleri dediğimiz olay aslında ajansımızın sunduğu bütün hizmetlerden faydalanmanız anlamına geliyor. Peki nedir bu hizmetler? Dijital pazarlamada başarıya ulaşmanız için size sunduğumuz hizmetler:

Seo Çalışması

Bize göre Dijital pazarlamanın en zorlu ve en uzun macerası seo’dur. Eğer yeni bir işletmeyseniz bu süreç biraz daha uzun olabilmektedir. Seo çalışması firmanızın arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayarak kendinizi potansiyel müşterilerinize çok daha iyi gösterebilmenizi sağlar. Düzenli çalışma yapılırsa uzun vadede çok güzel sonuçlar verir ve yapmış olduğunuz yatırımı fazlasıyla geri kazandırır. Seo konusunda sektörü ve Google güncellemelerini sürekli olarak takip eden ekibimiz sayesinde sürekli güncel kalıyorsunuz. 

UI & UX Optimizasyonu

Mevcut bir siteniz veya tasarımınız varsa bu tasarımı kullanıcı deneyimi olarak en iyi performansı sunacak şekilde optimize ediyoruz. Sitenize giren kullanıcıların en kolay şekilde ürünün veya hizmetin bütün detaylarını kolayca anlayarak satın alma adımlarına geçmesini sağlarız. Site içerisinde gezintiyi kolaylaştıracak bağlantılar ekleriz. Markanızı en iyi şekilde gösterecek tasarımlar kullanarak kullanıcıya en iyi deneyimi yaşatmayı hedefleriz.

SEM Çalışması (Arama Motoru Pazarlaması – Adwords)

Google Ads çalışması sizi en hızlı şekilde başarıya ulaştırabilecek bir yoldur. Arama motorlarında üst sıralara taşır ve Ürün/Hizmetlerinizi en iyi şekilde kullanıcıya sunmanızı sağlar. Reklam maliyetlerinizi minimum seviyede tutabilmek için sürekli olarak analizler yapılarak farklı stratejiler belirlenir. Reklam bütçenizi en iyi şekilde kullanarak daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlarız. Farklı reklam türleri ile işletmenizi en iyi şekilde tanıtmanızı sağlıyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dijital pazarlamada ölçüm ve analizinin sağlıklı yapılabilmesi için mutlaka dönüşüm kurulumları yapılarak reklam yönetiminin bu analizlere göre optimize edilmesi gerekmektedir. Sitenize giren ziyaretçi sayısı kadar ürünlerinizi hizmetlerinizi satın alan kullanıcı sayısı da önemlidir. Bu konuda sürekli olarak analiz yapılarak doğru kitlenin belirlenmesi büyük önem taşır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı devralarak gerekli bütün düzenlemeleri sağlıyoruz. Bunların en başında kurumsal kimliğinizi yansıtması için profil düzenlemesi ve sonrasında instagram ve facebook mağazanızı açıyoruz. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra ürün/hizmetleriniz ve kampanyalarınız periodik olarak kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanıp paylaşılıyor.

Grafik ve Banner Desteği

Sadece sosyal medyalarınız için değil, sitenizin içeriğinde kullanılmak üzere bütün grafik ihtiyaçlarınızı uzman ekibimiz karşılıyor. Kampanya görselleri, ürün görsel düzenlemeleri gibi tasarımlarınızı hazırlıyor ve sitenizde yayınlıyoruz.

Yorum ve İtibar Yönetimi

Müşterileriniz tarafından olumlu veya olumsuz her yorum takip edilerek süreç yönetimi yapılır. Bu sayede müşteri memnuniyeti daima üst seviyede tutulur.

Ürünlerinizi ve Hizmetlerinizi En İyi Şekilde Tanıtıyoruz.

internet img 18
digi marketing img6
digi marketing img12
1.
Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Sosyal medyanızı sadece mevcut müşterilerinizle iletişim kurmak için değil, Yeni Müşteriler bulmak için de kullanın.

internet img 6 2
SEM (Google Ads ve İçerik Pazarlama)

Reklamlar ile hızlı ve kesin sonuçlar almanız mümkün. Biz bunun için buradayız.

2.
Seo (Arama Motoru optimizasyonu)

Arama motorlarında ürün veya hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerin size daha kolay ulaşması için çalışmalar yapıyoruz.

3. 1
E-Ticaret Çözümleri

Mevcut bir siteniz yoksa sizin için en iyisini yapmak için biz buradayız.

internet img 17
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
SITE DUZENLEME son
SITE DUZENLEME son

Dijital Pazarlama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ultimatif Ajans olarak dijital pazarlama konusunda bugüne kadar bize en çok sorulan soruları toparladık.

Yapılan araştırmalara göre, 2021 yılından itibaren dijital dünyada yer almayan firmaların gelecekte çok zorlu bir dönem bekliyor. 2020 yılında yaşanan pandemi süreci, dijital dünyaya yabancı olanların bile uyum sağlamasına neden oldu ve kullanımı gün geçtikçe yükselmeye başladı. Markanın adını duyurmak, satışları arttırmak, personel ve kira vb giderleri en aza indirmek, geniş kitlelerle buluşmak, yatırım için daha fazla finansman imkanı sağlamak, yüksek dönüşüm elde etmek, yeni nesil tüketici beklentilerini anlamak, müşteriler / takipçilerle uygun iletişim kurmak, yüksek rekabet ortamında avantajlı olmak, olası krizlere önceden hazırlık yaparak kaybı minimuma indirmek gibi çok sayıda avantaj sunan dijital dünya, toplumun her kesimi tarafından hızla benimsendi ve gelecekte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu kesinleşti. Tüm bu nedenler, dijital dünyada yer almanın bir tercih değil, zorunluluk olduğunu gösteriyor

İster Sosyal Medya ister Google Reklamları olsun, reklamverenin bütçesine göre kampanya yapması mümkün. Reklam maliyetini düşürerek, en yüksek dönüşümü almak için profesyonel kampanya yönetimi, gerekli entegrasyonlar ve analiz araçları ile takip yapmak gerekiyor. Bu sayede, ekonomik ve karlı pazarlama kampanyalarıyla mükemmel sonuçlar alınıyor.

Bütçe planlaması, öngörülen amaca uygun şekilde, hedef kitle, rakip analizi, sektörel veriler ışığında profesyonel ajans aracılığı ile planlanmalıdır. Dijital dünyanın hızla değişen dinamikleri nedeniyle, klasik reklam yaklaşımının değeri kalmamıştır.

Markanın imajına, amacına ve hedef kitlesine bağlı olarak dijital pazarlama kanalı seçilmelidir. Bu kimi zaman sadece bir kanal olurken, kimi stratejilerde bir çok kanal üzerinden yürütülür

Hayır! Markanın imajına, ruhuna ve amacına uygun, kampanya hedefine paralel, hedef kitlesine seslenen platformlarda yer alınması gerekir. Fazlası gereksiz zaman ve para kaybıdır.

Evet alabilirsiniz ama NE ZAMAN ?! Reklam vermeden Google’da yer almanın yolu, hem web sitesinin, hem de güncel blog yazılarının SEO (arama motoru optimizasyonu) kurallarına bağlı olarak yazılarak uzun bir süre ve detaylı çalışmadan geçer. Seo çalışmalarının mükemmel yapılmasına rağmen, reklam vermeden Google’da yer almanın garantisi yoktur. Ancak reklam verme aşamasında da sitenin SEO’sunun yapılmış olması büyük bir artı olacaktır. Çünkü, Google’ın SEO vasıtasıyla, sitenize tanımlayacağı kalite puanı, reklam giderlerinizi düşürecektir.

Aklınızda Bir Proje Varsa, Birlikte Değerlendirelim?

Dijital Pazarlama İçin Sizi Arayalım